SJEDIŠTE GRADSKE UPRAVE:
Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Drugog dana turnira u Prelogu najbolji Lumen, Mladost Komet i Varaždin

30.01.2022

Ukupno su na turniru u Prelogu „Festivalu nogometa“, ove godine sudjelovale sedamdeset i dvije ekipe, a drugog su dana, u nedjelju, odigrane utakmice u kategorijama U6, U11 i U13. Kod najmanjih šestogodišnjaka, u kategoriji U6, prvo je pripalo ekipi Lumen I, druga je bila ekipa domaćina Mladosti Komet, a treće je mjesto osvojilo Međimurje. U ovoj kategoriji najboljim je igračem proglašen Petar Šprem, najbolji golman bio je Noa Posavec, a strijelac Viktor Habek. U kategoriji U11, naslov pobjednika odnijela je ekipa domaćina Mladosti Komet I, drugo je mjesto osvojilo Međimurje I, a treće mjesto ekipa Slaven Belupo II. U ovoj je kategoriji najbolji igrač bio Roko Djuran, golman Marko Horvat, a strijelac Filip Blažević. U kategoriji U13, prvo je mjesto osvojio Varaždin, drugo Varteks 10 Narančasti i treće Međimurski lepi dečki II. Najboljim igračem je proglašen Dominik Pavlina, najboljim strijelcem Ivan Šafarić, a golmanom Bartol Tuđan. Nagrade su najboljima predali budući igrač Bayerna iz Munchena Lovro Zvonarek te predsjednik Nogometnog kluba Mladost Komet Željko Sokač i predsjednik Komisije za mlađe uzraste Međimurskog nogometnog saveza Ivan Kos. Organizator turnira Nogometni klub Mladost Komet, zahvaljuje svima koji su pomogli u organizaciji turnira, a posebno Gradu Prelogu, Zajednici sportskih udruga Grada Preloga, Međimurskom nogometnom savezu, tvrtkama Tehnix, Hilding Anders, LPT i KTC te DG Sportu i Osnovnoj školi Prelog na gostoprimstvu u njihovim dvoranama.