Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Glavatica briljirala u svim kategorijama

Fotografije uz članak 5
11.05.2016

U nedjelju, 08. svibnja 2016. Godine, u organizaciji Saveza sportsko ribolovnih društava Međimurske županije, na  natjecateljskoj stazi stare Mure, „Žabnik“, održana je završnica Kupa Međimurske županije u lovu ribe udicom na plovak za sve kategorije. Natjecatelji  Glavatice Pfeifer TTI Sensas Prelog osvojili su: prvo mjesto u kategoriji seniora, drugo mjesto u kategoriji juniora, prvo mjesto u kategoriji kadeta i prvo mjesto u kategoriji kadetkinja. Za ekipu seniora nastupili su Alan Perko koji je osvojio 2. mjesto, Matija Lončar 4. mjesto i Miljenko Perko 2. mjesto, kapetan ekipe bio je Zoran Pfeifer. Kod juniora Miro Balog osvojio je 2. mjesto, Luka Orehov je bio peti, a Josip Hajdarović treći, a kapetan ekipe bio je Ivan Deban. U kategoriji kadeta Benjamin Bermanec osvojio je 1. mjesto, Matija Orehov 2. mjesto, a Lovro Vidović zauzeo je treće mjesto, dok je kapetan ekipe bio Franjo Bermanec.  Kod kadetkinja Simona Vlašić i Katarina Rojko osvojile su odlično prvo mjesto, a kapetan je bio Mladen Kovač. I ovo je natjecanje pokazalo da ribolovci iz Preloga sjajno predstavljaju Grad Prelog te da su i dalje u samom vrhu međimurskog i hrvatskog sportskog ribolova.