Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Glavatica Pfeifer treća, Alan Perko drugi

Fotografije uz članak 2
09.10.2012

Na jezeru Pakra u Banovoj Jarugi, od 22-23.09.2012. održana su posljednja dva kola 1.lige HŠRS-a.

Nakon 8 kola, od međimurskih ribolovnih društava, najuspješnija je bila Glavatica Pfeifer Prelog. Ekipno su osvojili treće mjesto dok je Alan Perko viceprvak države u pojedinačnoj kategoriji seniora.

S obzirom da je ove godine Glavatica ponovo „upala“ u prvu ligu te je kao debitant osvojila treće mjesto, slobodno govorimo o medalji zlatnoga sjaja. Takav uspjeh debitanata se ne pamti u povjesti hrvatskog športskog ribolova.

Slična priča je i sa Alanom Perkom.

Alan još uvijek spada u kategoriju juniora i njegov plasman u seniorskoj konkurenciji za pamćenje. Napomenimo i to da je zaostatak Alana Perka za prvakom svega 0,5 boda. Alan je mladić sa velikim znanjem, iskustvom i za njega će se još zasigurno čuti.

Pravo pristupa kvalifikacijskim majstoricama, za ekipu reprezentacije, uz Alana Perka ima i Zdravko Gotovac.

Ovo je prekrasan poklon natjecatelja svojem matičnom ribolovnom društvu Glavatica koja ove godine slavi 100 godina organiziranog športskog ribolova u Prelogu.

Za Glavaticu Pfeifer lovili su: Miljenko Perko, Alan Perko, Zdravko Gotovac, Boris Klarić, Mladen Kovač, kapetan ekipe: Zoran Pfeifer(F.B)

Na slici slijeva: Miljenko Perko, Alan Perko, Zdravko Gotovac,   Zoran Pfeifer- prvi kapetan
Čuče: Vlado Špiranec - drugi kapetan , Boris Klarić