Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Karate klub Mihovil osvojio dvije medalje

Fotografije uz članak 2
31.10.2016

U subotu, 29. listopada 2016. godine, u Ivancu je održan deveti po redu memorijalni karate turnir. Na turniru su uspješno nastupile i mlađe karatistice Karate kluba Mihovil iz Preloga te su u jakoj konkurenciji osvojili dvije medalje.

Srebrnu medalju je osvojila Mia Risek u katagoriji učenice (-40 kg) te Viktorija Horvat u konkurenciji kadetkinja (+54 kg) osvojivši brončanu medalju.

Natjecateljice su na natjecanju podržavali i bodrili trener Luka Marđetko te roditelji.

Karate klub Mihovil iz Preloga, na čelu sa trenerom Miljenkom Krušelj, Nikolom Markan i Lukom Marđetkom se ovim putem zahvaljuju gradonačelniku gosp. Ljubomiru Kolareku, predsjedniku Zajednice sportskih udruga Grada Preloga gosp. Dejanu Naranđi te drugim sponzorima koji su pripomogli u kupnji tatamija. Novi  tatamij će uvelike pridonijeti kvaliteti rada Karate kluba Mihovil iz Preloga, prvenstveno mlađim uzrasnim kategorijama.