Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301
Tagovi: Kup Grada Preloga u sportskom ribolovu

Kup Grada Preloga u sportskom ribolovu

Fotografije uz članak 5
26.04.2015
Sportski ribolovci s područja Preloga okupili su se, u nedjelju 26. travnja, na tradicionalnom Kupu Grada Preloga. Domaćin je ove godine bilo Športsko ribolovno društvo Smuđ Draškovec, a natjecanje je održano na ribnjaku Trnišče. Sudjelovale su 4 ekipe s područja Grada Preloga, športsko ribolovna društva Ostriž iz Cirkovljana, Sloga iz Oporovca, Glavatica iz Preloga te Smuđ iz Draškovca. Ukupno je sudjelovalo 20 ribolovaca.

Nakon vaganja naslov pobjednika u pojedinačnoj konkurenciji osvojio je Boris Klarić, s ulovom od 5490 grama. Drugo mjesto osvojio je Zdravko Kos, s ulovom od 4180 grama, a treće mjesto je osvojio Darko Hižman s ulovom od 3750 grama. Ekipnu pobjedu na ovogodišnjem Kupu Grada Preloga izborila je ekipa Športsko ribolovnog društva Ostriž iz Cirkovljana. Ribičko natjecanje, tradicionalno je završilo prigodnim druženjem.