Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Održan prvi Springfest - Beach Volleyball

Fotografije uz članak 5
12.07.2016

Ljubitelji odbojke na pijesku mogli su ove subote, 09. Srpnja, uživati u odbojkaškom spektaklu u organizaciji SRC DG Sport Prelog. Na prvom Springfest Beach Volleyball turniru, snage je odmjerilo 16 ekipa u kategoriji 3:3. Unatoč tome što se nije igrala ženska kategorija, ljubitelji ovog sporta i kratkih hlačica mogli su uživati u igri mješovitih ekipa i odličnim mečevima. Tako je prvo mjesto osvojila trojka „Juras i male“. Oni su svojom odličnom igrom pridobili navijače koji su ih bodrili do same završnice i odličnog finala. Drugo mjesto osvojili su Caffe bar Argentina, a treće mjesto Bare i plaćenici. Najbolje tri ekipe osvojile su medalje i vrijedne nagrade, dok su ostale ekipe konkurirale za najsimpatičniju ekipu turnira, miss i mistera turnira. Tako je diplomu za najsimpatičniju ekipu dobila trojka Hešteg, titulu miss turnira osvojila je Inka Varga, a mistera Dino Vrbovec. Cijeli turnir sudio je Darko Novak.