Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Otvoreno prvenstvo Preloga 2016.

Fotografije uz članak 6
07.06.2016

U subotu i nedjelju 4./5. lipnja na teniskim terenima Teniskog kluba Prelog uspješno je organizirano Otvoreno prvenstvo Preloga do 8 i do 10 godina pod okriljem Teniskog saveza sjeverozapadne Hrvatske. Na turniru je sudjelovalo 42 igračica i igrača iz Varaždina, Čakovca, Koprivnice, Đurđevca, Virovitice, Zlatara te Preloga. U kategoriji do 8 godina, koja je ujedno bila i najbrojnija, najviše uspjeha imali su: Lara Likić (TK Varteks), Jan Šijak (TK Koprivnica), Leon Šarić (TK Franjo Punčec Čakovec) te Damijan Galjer (TK Đurđevac). U kategoriji dječaka do 10 godina 1. mjesto osvojio je Tomo Vertuš (TK Varteks Varaždin) 2. mjesto osvojio je Karlo Cindrić iz istog kluba dok je treće mjesto osvojio Tin Stunja (TK Koprivnica). Kod djevojčica do 10 godina 1. mjesto osvojila je Sarah Lacković (TK Varteks Varaždin) ispred  Lucije Vidović (TK Franjo Punčec Čakovec) dok je 3. mjesto pripalo Lori Rajčević (TK Varteks Varaždin). Na turniru je sudjelovalo i šestero domaćih natjecatelja: Tamara Balent, Juraj Horvat, Benjamin Kovačić, Dea Vidović, Mislav Naranđa i Vida Vlahek. Za neke od njih ovo je bio prvi nastup na nekom teniskom natjecanju. Za najbolje sudionike je organizator osigurao pokale, a svi natjecatelji osvojili su medalje. Organizacija je bila na visokom nivou iako je u jednom trenutku pljusak prekinuo natjecanje na gotovo dva sata. Nagrade su podijelili predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Preloga Dejan Naranđa u kategoriji do 8 godina, potpredsjednica kluba Sonja Ivoš u kategoriji djevojčica do 10 godina te predsjednik kluba Zlatko Filipić u kategoriji dječaka do 10 godina. Za uspješan tijek natjecanja zaslužni su voditelji Damir Krčar i Nikola Blažeka.