Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301
Tagovi: Polarna kros liga Prelog

Završena Polarna kros liga Prelog

Fotografije uz članak 5
03.02.2018

Kroz cijelu zimu, svake subote poslijepodne, brojni su se trkači okupljali na nasipu HE Dubrava te sudjelovali na Polarnoj kros ligi. Ovu je ligu organizirao, sedmi puta u nizu, Biciklistički klub Prelog. Prošlog je vikenda trčano posljednje revijalno kolo, nakon kojeg su i dodjeljene nagrade najboljima. Na deset kilometara, kroz devet natjecateljskih kola, trčalo je 48 natjecatelja i 17 natjecateljica. U ukupnom je poretku prvo mjesto u muškoj konkurenciji osvojio Igor Goričanec, a u ženskoj konkurenciji Višnja Čonkaš. Na kraćoj stazi od 3,2 kilometara, sudjelovala su 32 muška natjecatelja te 11 ženskih natjecateljica. U ukupnom su poretku najviše bodova osvojili David Igrec i Dunja Mikec. Kod hodača, prvo je mjesto osvojio, skupivši najviše bodova kroz 9 kola, Goran Mihinjač. Osim nagrada najboljima u ukupnom poretku, dodjeljene su i nagrade po starosnim kategorijama. Medalje i nagrade najboljima, kao i majice svima onima koji su otrčali barem pet kola, podijelio je predsjednik Biciklističkog kluba Prelog Robert Mikec. Dodjela nagrada i druženje održano je u prostoru Hotela Panorama, Sportsko rekreacijskog centra DG Sport.