Glavna 35, 40323 Prelog; Tel: +385 (40) 645 301

Završila sezona za Nogometnu školu Prelog

Fotografije uz članak 6
13.06.2015
Već nekoliko godina u Prelogu djeluje Nogometna škola Prelog. Prošle subote, 13. lipnja održano je završno druženje malih nogometaša i njihovih roditelja, čime je označen završetak ove nogometne sezone. Obnovom stadiona u Prelogu, ove su se godine djeca vratila na igralište Nogometnog kluba Mladost Komet u Parku Mladosti u Prelogu. Impresivno je ponekad vidjeti stotinjak djece u isto vrijeme na zelenom travnjaku u Parku Mladosti. To je, uostalom, bio i jedan od razloga obnove igrališta u Prelogu. Na druženju su podijeljene medalje i diplome svim malim nogometašima. Ove godine ekipa U-6 ( dječaci do 6 godina ) natjecala se turnirski sa vršnjacima iz Murskog Središća, Svetog Martina na Muri, Varaždina i Čakovca. Prve su to bile nogometne utakmice za ove mališane. Ekipa U-8 osvojila je, drugi outa zaredom, naslov prvaka Lige početnika Međimurskog nogometnog saveza. U finalnoj utakmici slavili su, protiv Rudara iz Murskog Središća, rezultatom 2:0. Ekipe U-10, U-12 i U-14 natječu se u Ligi pionira skupina B – Zapad, Hrvatskog nogometnog saveza Središta sjever. Ove je godine ekipa igrača do deset godina osvojila četvrto mjesto, ekipa U-12 treće mjesto, a ekipa U-14 naslov prvaka svoje lige. Ovdje se natječu klubovi iz Međimurske i Varaždinske županije. Kroz ovu sezonu male nogometaše trenirali su treneri: Damir Pigac, Davor Špoljar, Denis Golubić, Gregor Bunc te Dalibor Gorupić. Dođite i pridružite se malim nogometašim. Nećete zažaliti!